Ja za Teba, Ty za mňa

24.02.2019 14:53

Pozvanie k pôstnej aktivite v našej farnosti

Chceš posilniť farské spoločenstvo a prehĺbiť v ňom záujem jeden o druhého?

Zapoj sa do pôstnej aktivity - Ja za Teba, Ty za mňa

Čo to znamená?

Počas celého pôstneho obdobia budem obetovať modlitby, obré skutky, pôst, ... za toho z našej farnosti, koho mi zverí Pán.

Kto sa môže zapojiť?

Každý, kto má úprimný záujem.

Čo treba spraviť?

Na kartičke, ktoré je pri schránke (pri vchode do chrámu) vyplň údaje ktoré sú tam uvedené. Ak chceš zostať v anonymite, vyplň aspoň úmysel. Toto môžeš urobiť kedykoľvek do piatku 1. marca. Vyplnenú kartičku vhoď do schránky.

Ako sa dozvieš, kto je Tvoj človek?

Od nedele 3. marca do Popolcovej stredy si po svätej omši z otvorenej schránky vylosuješ kartičku. Ak sa stane, že vylosuješ svoje meno, vráť kartičku do schránky a vylosuj si inú.

Kedy začíname?

Začíname na Popolcovú stredu a aktivita trvá počas celého pôstneho obdobia.

Ak je na kartičke uvedené meno a Ty máš záujem, môžeš s človekom, ktorého Ti Pán počas pôstu posiela do cesty nadviazať aj osobný kontakt, aby si lepšie spoznal  jeho potreby, bolesti, ťažkosti i radosti.